כותרת פרסום 360

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

הפארק החכם הראשון בישראל

הטמענו במנהלת הפארק יישומים טכנולוגיים רבים אשר הופכים אותו, הלכה למעשה, לפארק העסקים החכם הראשון בישראל ואולי אף בעולם. בתקופה בה יותר ויותר עסקים עוברים לשירותי ענן ופועלים דרך האינטרנט, דאגנו לרשת את הפארק ברשתות של סיבים אופטיים ו-WI-FI ולהבטיח נפחי תקשורת גבוהים ככל שאפשר. כל התרחשות בפארק מנוטרת 24/7 במערך מצלמות ממוחשב, שרואה גם ביום וגם בלילה. כתוצאה: רמת האבטחה הגבוהה הביאה לאפס פריצות לעסקים בפארק בשנתיים האחרונות, והיא מניבה לדיירים שלנו הנחה משמעותית בפרמיית הביטוח שלהם. התאורה בפארק היא תאורה חסכונית הנשלטת ע"י שעון אסטרונומי והיא חוסכת עשרות אחוזים מעלויות החשמל של הפארק. מערכות המים נשלטות בקריאה מרחוק ויש אפס פחת מים בפארק. מערך ההסעות הפנימי שלנו – מתחנת הרכבת אל העסקים והמפעלים בשני חלקי הפארק, ממוחשב ומתוזמן עם מועדי הגעתה של הרכבת.

סטנדרט חדש בבנייה ובגימור

בימים אלה משלימה החברה את הקמתם ומנהלת מו"מ להשכרתם של 2 בנייני משרדים בסמיכות לתחנת הרכבת שפועלת בפארק הצפוני. בניין אופק 10, 5 קומות וכ-10,200 מ"ר ובניין אופק 11 כ-2,500 מ"ר הכולל גם קומה ראשונה מסחרית. ולא רק משרדי היי טק אלא גם לוגיסטיקה מתקדמת. באחרונה הניחו סיו"ר קרן רוטשילד קיסריה, שלמה ינאי ומנכ"ל החברה לפיתוח קיסריה מיכאל כרסנטי את אבן הפינה למרלו"ג חדש ומשוכלל בהיקף של 20,000 מ"ר בפארק. עוד בטרם החלה הקמתו הושכרה כבר מחציתו של המבנה.

mas1 mas1 mas1
mas2 mas2 mas2
mas3 mas3 mas3
mas4 mas4 mas4
mas5 mas5 mas5
mas6 mas6 mas6

צאו לסיבוב בפארק

אנחנו מזמינים אותכם לביקור 360 בפארק החכם בו תוכלו להתרשם ממגוון היתרונות מכל זווית אפשרית.
כנסו לסרטון, צאו לסיבוב.

91% מהמנהלים ממליצים

סקר שערכה חברת "גאוקרטוגרפיה" בקרב מנהלי החברות בפארק העסקים קיסריה לשנת 2015 מצא, כי 91% מהמנהלים שבעי רצון מפארק העסקים. בין היתר, מהשרות, מהמיקום ומסביבת העבודה. כמו כן, 88% מהמנהלים היו ממליצים לחבר למקם את משרדיו בפארק.

מבין לקוחותינו:

לשים את העובדים שלך במרכז

אנו עושים הכול כדי שבעלי העסקים והעובדים ירגישו במקום העבודה כמו שהם מרגישים בבית. החברה לפיתוח קיסריה מזמנת לקהילה העסקית בפארק להשתתף בכנסי לקוחות למפגשי נטוורקינג, באירועי מנכ"לים, בתחרויות ובאירועי ספורט, ימי גיבוש משפחתיים ועוד.

40 דקות מתל אביב ותמיד בניגוד לפקקים אנחנו נהנים מגישה מהירה לכביש 2, כביש 4 וכביש 6 ונסיעה מאזור תל אביב או אזור חיפה עורכת בשעות השיא רק כ-40 דקות וכמובן תחנת רכבת שנמצאת ממש בתוך הפארק.
מערך ההסעות הפנימי שלנו – מתחנת הרכבת אל העסקים והמפעלים בשני חלקי הפארק, ממוחשב ומתוזמן עם מועדי הגעתה של הרכבת.
וכמובן שגם החנייה כאן היא בשפע ובחינם.
הטמענו במנהלת הפארק יישומים טכנולוגיים רבים אשר הופכים אותו, הלכה למעשה, לפארק העסקים החכם הראשון בישראל ואולי אף בעולם שנהנה מפריסת וייפי ותשתית מתקדמת להבטחת נפחי תקשורת גבוהים. כל התרחשות בפארק מנוטרת 24/7 במערך מצלמות ממוחשב, שרואה גם ביום וגם בלילה, מערכות תאורה ומים מתקדמות המבטיחות אפס פחת מים וחסכון של עשרות אחוזים בחשמל.
כשחברות ההיי-טק והביו-טק שיושבות אצלנו מגייסות הון מחו"ל או מביאות שותפים עסקיים מהעולם, סביבת העבודה המטופחת בפארק קיסריה היא חלק מהמיצוב שלהן – והמנהלים כולם נוכחים בכך בכל ביקור מחדש - ויודעים להעריך את זה
אנו עושים הכל שבעלי העסקים והעובדים ירגישו בעבודה כמו שהם מרגישים בבית ואין הבדל בין האופן שבו אנחנו מתחזקים רחוב בפארק לבין רמת השירות והתחזוקה הגבוהה מאוד שאנו מעניקים בכל רחוב בישוב קיסריה. יצרנו כאן קהילה עסקית שהפכה שנהנית גם מהעורף התיירותי והמסחרי שלנו - מועדון הגולף, נמל קיסריה והמסעדות הפזורות בפארק

השאירו פרטים

ונחזור אליכם בהקדם