התהליך שלנו
עמוד הבית / התהליך שלנו
arrow
שלב 1 spacer

היכרות ופיצוח הצורך שלכם

אנו נפגשים כדי ללמוד עליכם ועל הצורך שלכם, איזה מוצר אתם רוצים לפתח ועבור מי? באמצעות הנסיון והידע המקצועי שרכשנו לאורך השנים נתאים לכם פתרון ונתחשב בכל הצרכים. כאן מתחילה בנינו שותפות נפלאה, כי אנחנו מאמינים שהצלחה היא  דרך ולא רק תוצאה.

arrow
שלב 2 spacer

מחקר, UI ו-UX

לפני שאנחנו ניגשים לעבודה אנחנו אוספים המון השראות מהארץ והעולם כדי ללמוד את התחום ולהגיע לתובנות לגבי המוצר שלכם. לאחר מכן אנו מאפיינים כל מסך ומסך כדי ליצור חווית משתמש טובה ומדויקת המותאמת עבורכם ועבור המשתמשים שלכם.

arrow
שלב 3 spacer

עיצוב וקונספט

את המסכים משלב האפיון אנו לוקחים ומעצבים באמצעות שימוש בשפה עיצובית ייחודית עבורכם. בשלב זה הרעיון שלכם הופך למוצר של ממש עם אופי, ערכים, ומראה שמזוהה רק לו.

arrow
שלב 4 spacer

פיתוח

את העיצובים מקבל צוות המפתחים שלנו ומכניס בהם חיים. הצוות שלנו משתמש בטכנולוגיות הכי מתקדמות ומקפיד להתעדכן תמיד בחידושים בתחום התוכנה. הוא שוקד באופן שוטף על פיתוח וייעול המערכות ודואג לתכנן את חייו של המוצר עוד הרבה שנים קדימה.

arrow
שלב 5 spacer

עולים לאוויר

כשהפיתוח מסתיים אנו עושים בדיקות אחרונות, ממלאים את המוצר שלכם בתוכן וכל טוב והופ הוא באוויר, חי ונושם! זה הרגע לפתוח בקבוק של יין, לשקשק יחד כוסות לחיים ולאחל המון הצלחה בדרככם החדשה! אנחנו כמובן נשארים בתמונה וממשיכים ללוות אתכם עם סל שירותים משלימים.